یک روز جمعه در یافت‌آباد انجام می‌شود

یک روز جمعه در یافت‌آباد انجام می‌شود

 

تخفیف 20 درصدی مبلمان و لوستر در نمایشگاه هدکس 2014

» سرویس: اقتصادي - صنعت، معدن، تجارت

یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲

 

چهارمین نمایشگاه برترین‌های مبلمان منزل و لوستر "هدکس 2014" به همت انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون کارش را آغاز کرد.

 

به گزارش ایسنا، رامین سمیع زاده، دبیر انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون با اعلام این خبر گفت:

در این نمایشگاه آخرین طرح ها و دستاوردهای حوزه مبلمان و دکوراسیون شامل انواع مبلمان منزل اعم از مدرن و کلاسیک، انواع صندلی و میز ناهارخوری، سرویس خواب، ویترین، کالای خواب، لوستر و روشنایی و انواع تزئینات داخلی منزل ارائه می گردد و بخش عمده‌ای از این کالاها به عنوان کیفی ترین محصولات حال حاضر کشور با تخفیف های 5 تا 20 درصدی همراه است که با توجه به قیمت مناسب، کیفیت خوب و فاصله زمانی که برای تحویل مبلمان مورد نیاز است دوره زمانی نمایشگاه بهترین بازه زمانی برای خرید مردم تا قبل از عید است.

 

مدیرنمایشگاه "هدکس 2014" با اشاره به اینکه این نمایشگاه هر روز از ساعت 10 تا 20 پذیرای حضور علاقه مندان و عموم خواهد بود تصریح کرد: این نمایشگاه با شعار احترام به پیشکسوتان صنفی، اعتماد به جوانان دانشگاهی و در مسیر ایجاد ارتباط سیستماتیک و دینامیک بین صنعت و دانشگاه با حضور نام های برتر مبلمان و لوستر در فضایی استاندارد با امکانات کافی مثل پارکینگ، کافی شاپ، رستوران، نمازخانه و همه آنچه که برای یک نمایشگاه حرفه ای لازم است برگزار می‌شود و انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون به عنوان برگزارکننده، همه پیش بینی ها و تدابیر لازم را برای پذیرایی شایسته از بازدیدکنندگان نمایشگاه مد نظر داشته است.

 

عضو هیات مدیره و دبیر انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون همچنین در خصوص شرایط امروز بازار مبلمان گفت: با توجه به تثبیت نسبی نرخ ارز، بازار مبلمان نیز به آرامش رسیده و شاهد رونق این بازار خواهیم بود.

 

سمیع زاده در خصوص فعالیت های انجمن در حوزه ارتباط صنعت و دانشگاه گفت: در حاشیه نمایشگاه هدکس و در قالب مسابقه سراسری طراحی مبلمان با رویکرد ایرانی، نمونه های مبلمان ساخته شده توسط دانشجویان رشته‌های طراحی صنعتی و طراحی مبلمان به نمایش در آمده که تولیدکنندگان مبلمان می توانند از آن بهره گرفته و با تعامل و بکارگیری متخصصین طراحی صنعتی در کارخانجات خود، شکاف و فاصله بین صنعت در دانشگاه را کاهش دهند تا ضمن حل مشکل جذب نیروی متخصص در واحدهای تولیدی خود و ارتقای سطح اشتغال در داخل کشور، در جهت تولید مبلمان با ذائقه و نیاز ایرانی حرکت کنند.

 

وی ادامه داد: در راستای آمادگی رقابت با طراحان و تولیدکنندگان در عرصه های بین المللی و در مسیر حضور قدرتمند در فضای ICT ، مسابقه نرم افزاری طراحی مبلمان و دکوراسیون با رویکرد بکارگیری نمادها و آرایه های معماری ایرانی توسط انجمن صنفی برگزار می گردد که اسامی برندگان مسابقه پس از ارزیابی هیات داوران در نمایشگاه هدکس 2014 اعلام و جوایز ارزنده ای نیز به آنها تعلق خواهد گرفت.

 

دبیر انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون برگزاری سمینارهای آموزشی رایگان در طول دوره نمایشگاه را دیگر اهداف نمایشگاه اعلام کرد و گفت: بازدیدکنندگان اعم از عموم مردم، دانشجویان و علاقه مندان به مباحث تئورریک و اصول عملی در حوزه مبلمان، دکوراسیون، معماری و روشنایی می توانند به طور رایگان از آن بهره گرفته و پس از اتمام دوره گواهی نامه معتبر دریافت کنند.

 

دبیرکل شورای ملی مبلمان نیز از تجاری سازی ایده های صنعتی در صنعت مبلمان خبرداد و گفت: صادرات مبلمان رونق می گیرد.

 

مظفر علیخانی در حاشیه آغاز به کار چهارمین نمایشگاه برترین های مبلمان منزل و لوستر در جمع خبرنگاران گفت: تجاری سازی ایده ها در صنعت مبلمان در دستور شورای ملی مبلمان قرار گرفته است و در عین حال، از خلق ایده های جدید نیز حمایت می شود؛ چراکه این کار به صادرات مبلمان و رونق صنایع وابسته به آن کمک خواهد کرد.

 

وی با بیان اینکه در این صورت صادرات مبلمان رونق می گیرد، افزود: به دنبال حماسه سیاسی که با انتخابات ریاست جمهوری در کشور شکل گرفت، اکنون فعالان اقتصادی در حمایت از دولت و دیپلماسی آن برای بهبود روابط با دنیا، در حال ایجاد حماسه اقتصادی بوده و بر این اساس، دو بخش تولید و تجارت در شرایط فعلی کشور بیش از گذشته در تکاپو برای رشد هستند.

 

وی تصریح کرد: اصلاح فضای کسب و کار و توسعه فعالیتهای اقتصادی از یک سو و اهتمام فعالان اقتصادی در بخش خصوصی راهگشای دستیابی به حماسه اقتصادی است.

 

در ادامه ثقفی، رئیس اتحادیه صنف درودگران نیز مبلمان دست ساز ایرانی را در دنیا بی‌نظیر دانست و گفت: در دنیا مبلمان دست ساز ایرانی را به عنوان یک کار لوکس و ارزشمند مورد استفاده قرار می دهند و از آن استفاده مصرفی به شکل ایران ندارند.

 

چهارمین نمایشگاه برترین های مبلمان منزل و لوستر "هدکس 2014" تا روز جمعه چهارم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های برترین های ایران واقع در چهارراه یافت آباد - بازار مبل ایران - شماره 3 برقرار بوده و هر روز از ساعت 10 تا 20 پذیرای علاقه‌مندان است.

منبع ایسنا

گرداوری وبسایت صنایع چوب و هنر ایران زمین

/ 0 نظر / 38 بازدید