آلاچیق های چوب و فلز

قرار ما ، ابتدای کوچه زیبایی ها ، میان کوچه باغهای رفاقت ، زیر آلاچیق محبت در کارگاه دکوراسیون و صنایع چوب " فن و هنر ایران زمین . منتظر شماییم .

درباره انواع ، مدلهای مختلف ، آموزش طراحی و ساخت انواع دکوراسیون خارجی –

آلاچیق های چوب و فلز آلاچیق

آلاچیق یا کلاه‌فرنگی یا تارَم سازه‌ای چوبی یا فلزی است که در گوشه باغ‌ها، پارک‌ها یا باغچه‌ها قرار داده می‌شود و به عنوان سرپناهی برای نشستن در هوای باز استفاده می‌شود.

 

آلاچیق و دکوراسیون خارجی منزل و باغ 

چند نکته جهت ساخت یک آلاچیق زیبا 

بهتر است طراحی آلاچیق را بر اساس اقلیم و نوع فضای سبز متناسب با محل احداث اجرا کنید .

در الاچیق خود از بدنه های 100% طبیعی استفاده کنید .

کف و فونداسیون آلاچیق را مقداری بالاتر از سطح زمین طراحی کنید تا هنگام بارندگی و شستشو از آلاچیق به عنوان یک سرپناه امن بهره ببرید .

میتوانید از یک اسکلت فلزی برای احداث آلاچیق بهره ببرید اما بهتر آن است که آلاچیق شما کاملا از تراورس ها و الوارهای محکم ساخته شود و فقط جهت اتصال آنها به یکدیگر از بست های فلزی بهره ببرید .

برای آلاچیق خود میتوانید سقف های متنوعی بکار ببرید ، مانند : سقف های تمام چوب شیب دار ، سقف های سفالی ، سقف اجرا شده با ورقه های اردواز ، سقف با ورق پلی کربنات ، فقط سقف را بگونه ای احداث کنید که در برابر باد و باران از مقاومت کافی برخوردار باشد .

آلاچیق فن و هنر

 

سازه و آلاچیق - طراحی دکوراسیون چوبی

 

پرگولا یا داربست همچون آلاچیق جایگاه مهمی در اکثر باغ ها دارند از پرگولا جهت نیمه سایه کردن محیط و آویز کردن گیاهان استفاده میشود .

 

آلاچیق آلاچیق شیشه ای سازه ای است که از دیوارهای 100 % چوب طبیعی و پنجره دوجداره و سقف اریب سنتی با الوار تشکیل شده است .از آلاچیق های چند منظوره بصورت گلخانه ، چایخانه ، محل استراحت ، فضایی جهت مطالعه و... استفاده کرد .

چوب آلاچیق ( قابلیت مونتاژ بدنه ها توسط خود شما .)

آموزش ساخت آلاچیق چوبی

آلاچیق آلاچیق

ساخت ویلا | محوطه سازی

گروه فن و هنر ایران زمین از سال 1335 فعالیت خود را در زمینه های مرتبط با صنایع چوب و دکوراسیون آغاز نمود و همکنون نیز توسط پسران استاد علی حیدری مدیریت میگردد

 

گروه صنایع چوب و دکوراسیون ، فن و هنر ایران زمین افتخار دارد در تمامی زمینه‌های طراحی و ساخت سازه های چوبی بزرگ و کوچک انجام وظیفه نمابید .

مدل های مختلف جدید از طراحی و ساخت انواع دکوراسیون داخلی و خارجی : آلاچیق و نرده های چوبی

آلاچیق سر پناهی است زیبا الهام گرفته از طبیعت که در فضای باز مانند حیاط اجرا شده و استفاده از محیط باز را به دور از ترس باد و باران و آفتاب امکان پذیر می نماید.در پارکهای عمومی ، فضاهای سبز پارکها باغچه ها و ...

مجموعه دکوراسیون و چیدمان داخلی و خارجی منزل ; اخبار صنایع چوب ، سرگرمی ,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت. مدل های آلاچیق. دکوراسیون آلاچیق , آلاچیق های مدرن. مدل آلاچیق. دکوراسیون آلاچیق , آلاچیق های مدرن.

ساخت آلاچیق - خانه باغ

آلاچیق های پیش ساخته ساخته

آلاچیق های دست ساز با سقفی از جنس سفال آردواز آندولین روف تایل یا ورق طرح سفال ق ابل اجرا هستند .

كليه مدلهاي آلاچيق هاي چوبي از چوب كاج اروپايي ( اشباع و ترمو شده ) ساخته ميشوند . چوبهاي بكار رفته در ساخت آلاچيق ها بعد از طي مراحل فرآوري ( خشك شدن تا رطوبت 10 الی 15 درصد ) اماده برای کار در سازه های چوبی میگردنند .

با سلام و سپاس فراوان که از سایت ما دیدن می کنید ، گروه فن و هنر ایران زمین افتخار دارد مدرن ترین و زیبا ترین محصولات و مصنوعات چوبی را مطابق با استاندارد های روز جهان به شما عرضه کند .

آلاچیق – دکوراسيون خارجی منزل

آلاچیق طراحی و اجراء آلاچیق های زيبا و مستحکم بصورت چوبی ، فلزی ، آلومینیومی و ترکیبی با چترهای مربع ، شش گوش ، هشت گوش در ابعاد و رنگهای متفاوت .

آلاچیق آلاچیق چوبی آلاچیق پیش ساخته

آلاچیق های چوبی ساخته شده توسط گروه دکوراسیون و صنایع چوب با استفاده از چوب کاج نراد روسی / راش / بلوط و .. که توسط فرایند گرمایش و اشباع ، مقاوم می گردند تولید می شود

این سازه ها بسیار بادوام و مقاوم هستند و رنگ مورد استفاده در این سازه ها مطابق با استاندارد مورد نیاز برای محیط مرطوب و بارانی میباشد .

آلاچیق چوبی پرگولا سایبان چوبی کلبه چوبی

 

آلاچیق ، ویلاهای چوبی ، کلبه و ساخت ساختمانهای چوبی

خانه چوبی

خانه چوبی

قیمت آلاچیق و ساختمان چوبی

خانه درختی

آلاچیق سلطنتی و مدرن

آلاچیق طرح روستیک

آلاچیق ، پرگولا و انواع سازه باغی

آلاچیق ، پرچین و انواع سازه چوبی محوطه,,آلاچیق ، پرگولا و انواع سازه باغی ... مجسمه چوبی -سفارش هنری سفارش ساخت کارهای هنری - مجسمه - تندیس - اثر حجمی - فانتزی ...

انواع کابینت- کمد دیواری-دکور اتاق کودک، گالری عکس وبسایت دکوراسیون و هنر ایران زمین ، مبلمان و ميزوصندلی

 

 

 

 

/ 0 نظر / 48 بازدید